Fysioterapeuter/ sjukgymnaster i Stockholms län

utbildade i Basal Kroppskännedom

Kerstin Billengren
Vittangigruppen
Vittangigatan 47A
162 61 VÄLLINGBY
tel 08-37 00 14
mobil 070 796 23 63
k.billengren@gmail.com

Lena Borell
Tavastkliniken
Götgatan 27
116 21 Stockholm
info@tavastkliniken.se

Carina Eriksdotter
Polhemsgatan 5, 2tr
112 36 Stockholm
08 – 650 05 36
070 – 242 7995
carina.eriksdotter@gmail.com

Erika Hilli
Kyrkogårdsvägen 137 1tr
121 34 Enskede
08 1234 11 19 (mobil)
erika.hilli@bredband.net
erika.hilli@sll.se

AnneMari Marklund
Vittangigruppen
Vittangigatan 47A
162 61 VÄLLINGBY
tel 08-37 00 14
mobil 070 259 88 64
annemari.marklund2@gmail.com

Lotta Melander
Lärare i Basal Kroppskännedom
Kiselstigen 3
18594 Vaxholm
lotta.melander@glocalnet.net
mobil: 073-612 70 96

Kerstin Moe

konsult
tel 073-597 1101
kerstinmoe@icloud.com

Lena Palmér
Fysioterapi Legitim
Fleminggatan 65
112 32 Stockholm
tel 08- 65 14 858
www.fysioterapilegitim.se

Jeanette Pärli
Leg. Fysioterapeut MSc
Specialistkompetens inom psykiatri och psykosomatik KBT-terapeut (steg 1)
Hembyvägen 12
181 48 Lidingö
0708-14 29 05
jeanette.parli@telia.com

Monica Remback
Lidingö Ortopedmedicinska Team
Lejonstigen 2
181 32 LIDINGÖ
tel Vxl 08-544 806 00
monica.remback@lomtab.se

Karin Salmi
Fysioterapi Legitim
Fleminggatan 65
112 32 STOCKHOLM
tel 08-651 48 58
info@fysioterapilegitim.se

Carl Svanberg
Stationsvågen 1
14466 Rönninge
mobil 0704869577
carlaxelsvanberg@hotmail.com

Cajsa Wahlberg
Lärare i Basal Kroppskännedom
Alphyddevägen 53, 5tr
131 35 Nacka
Mobil 0721-823323
cajsa.wahlberg@icloud.com

Elisabet Hahne
Aktiv Hälsa
Experimentgatan 7 plan 4
131 54 Nacka
070 75 75 180
elisabet.fysioterapi@gmail.com